Μια τούρτα σίγουρα διαφορετική από τις άλλες έφτιαξε ένα ζαχαροπλαστείο στην Κόρινθο, αφού τη γέμισε κατσαρίδες!
Το ζαχαροπλαστείο – αρτοποιείο «Κεχρολόγος bakery and Luxury Pastry» έφτιαξε λεπτομερέστατα γλυκίσματα με τη μορφή κατσαρίδων και τα έβαλε πάνω σε μια άσπρη τούρτα.
Μάλιστα η μια κατσαρίδα φαίνεται να βγαίνει μέσα από την τούρτα για… έξτρα ρεαλισμό. Η τούρτα έγινε προφανώς κατόπιν παραγγελίας, κάτι που αναλαμβάνει να κάνει το συγκεκριμένο ζαχαροπλαστείο.
Η δημιουργία έκανε «θραύση» στα social media, αφού είχε πρωτοφανή αριθμό reactions και σχολίων για τα δεδομένα της σελίδας, με πολλούς να τη χαρακτηρίζχουν «αηδία» και άλλους να το διασκεδάζουν. Η αντίδραση του «γέλιου» πάντως ήταν η… επικρατέστερη στα reactions του facebook.
Δείτε την τούρτα:
![Μπορεί να είναι εικόνα καρκινοειδές και κείμενο που λέει "Kpóna πολλά Σοβάκι!!! …"](https://scontent.fskg1-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/310380853_540919121172726_1649252852815979390_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=NOjeN0f2grkAX8hnoz3&_nc_ht=scontent.fskg1-2.fna&oh=00_AT_hFoG2ijLfBnXdyWiueJTYQlL850fz-mCtCuTXfneBzw&oe=6347E999)